Sitemizde şuan toplam 1424 film bulunmaktadır.

Spartacus Vengeance 10. Bölüm Türkçe Dublaj İzle

Aşağıdaki videoları sadece 18 yaşından büyükler izleyebilir.
(18 yaşından küçük iseniz lütfen siteyi terk ediniz).
Yükleniyor
Reklamı Geç

Film İstek Hattımız Online! İstek Yapmak İçin Tıklayınız!

5 views
merhaba sevgili sinemania.org sitemizin degerli izleyenleri en guncel hd film izle mek için dogru adrestesiniz sitemizde yaklaşık 2bin uye bulunmaktadır. bi çok uyemiz artık sitemizi benimsemiş ve surekli film izle mek için ziyarette bulunmaktadırlar. izleyicilerimizin en çok tercih ettigi filmler her nekadar korku gerilim olsada bizim vazgeçilmez yerli film izle sitelerimiz vardır.
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Spartacus Vengeance 10. Bölüm Türkçe Dublaj İzle

Spartaküs M.Ö. 73′te kendisiyle birlikte Capua’daki Quintus Lentulus Batiatus’un gladyatör okulundan kaçan 77 arkadaşıyla Vezüv Yanardağı’na sığındı. Küçük bir Roma ordusunca kuşatılan kaçaklar, bir uçurumdan aşağı inerek Romalı askerleri şaşırtıp kaçmayı başardılar. Spartaküs, kendisine katılan ve sayıları 100 bine ulaşan kaçak köle ve gladyatörlerle Lucania’ya doğru yürüdü. Amansız bir çatışma sonucunda Publius Varinius’u yendi ve Thuria ile Metapontion kentlerini yağmaladı. Spartaküs artık Güney İtalya’ya egemen olmuştu. Roma Senatosu birden tehlikenin farkına vardı. M.Ö. 72′de iki konsülün yönetimindeki güçler Spartaküs’ün üzerine gönderildi. Spartaküs onları yendikten sonra kuzeye, Alpler’e doğru yürüyüşe geçti. Gallia Cisalpina valisi onu durdurmaya çalıştıysa da, yenilgiye uğradı. Köle ordusu artık Alpler’i geçebilir ve güvenlik için de dağılabilirdi. Ne var ki, kimse İtalya’dan ayrılmak istemedi. Spartaküs, ister istemez güneye yürümek durumunda kaldı. Lucinia’ya geri dönen ordu, orada ilk kez Marcus Crassus’a yenildi. Spartaküs, Sicilya’ya geçmeyi tasarlayarak Messina’ya çekildi. Onları kaçırmaya söz veren korsanlar sözlerinde durmadı. Crassus köleleri kuşattıysa da, Spartaküs kuşatmayı yararak çekildi. Daha sonra, M.Ö. 71′de, savaşmakta direnen köleler Romalılarca kılıçtan geçirildi. Romalı general Pompeius, Spartaküs’ün ordusundaki çok sayıda kaçağı yakalayıp öldürdü. 6000 kişiyi tutsak alan Crassus, Appia Yolu boyunca tümünü çarmıha gerilir.

Tür: Türkçe Dublaj

Yapım: 2012 - ABD

IMDB Puanı: 8.7

Yönetmen: Rick Jacobson

Oyuncular: Lucy Lawless, Peter Mensah, Craig Parker, Manu Bennett, Viva Bianca, Katrina Law, Dustin Clare, Nick Tarabay, Ashur, Liam Mcıntyre

Etiketler: , , , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Spartacus Vengeance 10. Bölüm Türkçe Dublaj İzle” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. film izle ywgptxc - 2 sene önce demiş ki:

    emeğine sağlık

  2. film izle Kemal Aksu - 2 sene önce demiş ki:

    Italyanlar, Roma imparatorluğuyla sürekli övünürler ama utanç verici ve yüzkızartıcı tarihlerinin sadece bir kısmıdır Spartakus direnişi. Daha alçakça suçları da vardır, Dacia katliamı gibi. Bu dizi de Spartaküs olayı her ne kadar saçma sapanlaştırılarak anlatılmış olsa da, en azından böyle bir olayın varlığından haber vermesi bakımından önemli. Spartaküsle dalga geçerek modern köle sahiplerine yaltaklanarak ün ve para elde eden sözde tiyatrocu Y. E, ve hayranları da belki bu tarihi öğrenme zahmetine katlanırlar, ve varsa utanma duyguları biraz yüzleri kızarır.

  3. film izle mehmet - 1 ay önce demiş ki:

    aslında yapılması zor karakterlerinbir arada buluşması bugüzel diziyi meydana getirenlere bravo demek gerekirYaaorumunuzu bu alana yazınız.